Почетна / admin (страна 23)

admin

Марко триумфално ја запроси девојката

  Денеска на популарниот интернет сервис YouTube беше поставено видео на кое познатиот шоумен Марко Новески ја запросува девојката покрај Триумфалната порта во Скопје.     Видеото почна набрзина да се шири по социјалните мрежи, но последните информации сепак велат дека Марко не „рипнал во тавче“, туку станува збор за …

Повеќе »

Денис Мурат: Завршивме со снимањето!

Зaврши снимањето на новиот запис на Денис Мурат за песната ”Сонувам” . Во сцените од видео записот настапува познатиот охридски фитнес инструктор Гоце Мојсоски кој игра улога на ултра богат бизнисмен што е обезбедуван од телохранителки (како што се обезбедуваше Моамер Гадафи кого го чуваа жени командоси).     Исто …

Повеќе »

“TotalTV” воведе три Sport Klub HD канали

    Ајде малку да ги израдуваме и љубителите на спортот. Операторот “TotalTV” од 1-ви февруари во својата понуда ги вклучи каналите Sport Klub HD со широка палета од најдобрите спортски натпревари. Отсега корисниците на “TotalTV” можат да следат уште три спортски канали во HD квалитет, и тоа: Sport Klub …

Повеќе »

Христијан е сам на снегот

Eксклузвецот на Мак Мјузик Продукција, Христијан Тодороски- Кико го донесе снегот на неколку локации во Скопје и направи вистинска зимска идила за време на снимањето на неговиот најнов спот за песната Сам на снегот која неодамна беше промовирана во радио етерот и веднаш стана голем хит.    Во спотот кој …

Повеќе »

Кристијан Михајловски – Само еден ден (видео)

Младиот Кристијан Михајловски, кој и е познат на јавноста по неговото учество во втората сезона на шоуто „Мојата Ѕвезда“, вчера во преполното кафуле Паскучи во Скопје го промовираше видео записот за неговата прва песна „Само еден ден“. Интересна приказна за сеќавањата на една двојка која повеќе не е заедно, се …

Повеќе »
error: Содржината е заштитена!