Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Актерската школа на Весна Бејби во ново детско шоу на Канал 5

Актерската школа на Весна Бејби во ново детско шоу на Канал 5

Секоја недела на Канал 5 телевизија, по “Тинтири минтири шоу” ќе се емитува новото детско шоу “ОКеј”.

Емисијата се снима во студиото на Томато, а топлите насмевки, безгрижна игра и маестрална глума на децата од актерската школа на Весна Бејби Петрушевска ќе ве фасцинираат и забавуваат секоја недела во 11 часот претпладне.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Злате Мехмедовиќ: Кога жена е во ПМС, мажот треба да си пие апчиња!

Дали балканските мажи излегуваат од мода, а нивното место го заземааат современите мажи? Вечна дилема …

error: Содржината е заштитена!