Почетна / Забава / Најдобрите македонски твитови од четврток 27.11.2014

Најдобрите македонски твитови од четврток 27.11.2014

 

Најдобрите твитови од 27.11.2014

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!