Почетна / Серии / Сексипилната Сиело од „Casi Angeles“

Сексипилната Сиело од „Casi Angeles“

 

 

Се сеќавате ли на Сиело/Пас од тинејџерската хит серија „Ангели“? Кога Емилиа Атиас ги толкуваше тие два лика изгледаше многу поинаку од денес. Беше детинеста и наметнуваше различни стилови за млади во Аргентина, но и покрај тоа изгледаше подеднакво секси како и сега. Потребите на ликот што го толкуваше во третата сезона од споменатата серија бараа таа да направи нешто лудо со својата долга и руса коса. Суканиците на Пас беа предизвик за многумина, но сите се прашуваа што ли ќе стори таа со својата коса по завршувањето на серијата.

Косата ја скрати, како што е редот. Но нејзината фризура не е единствената промена што е забележана во последниот период кај неа. Од тинејџерска икона Емилиа Атиас се претвори во секс симбол. Уживајте во фотографиите.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионската серија за „Американците“ секоја ноќ на Сител телевизија

Oд понеделник (13 мај) на Сител телевизија во полноќниот термин започнува со прикажување познатата серија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!