Почетна / Телевизија / Видео | Кој глуми лажен херој, а кој лажен патриот – недела, „Во центар“

Видео | Кој глуми лажен херој, а кој лажен патриот – недела, „Во центар“

Недела во 21.45 часот на Алфа, веднаш по квизот “Арена”

Ќе може ли во Македонија да се спроведе демократски референдум за промена на името? Кој глуми лажен херој, а кој лажен патриот? Ова се прашањата кои Ефтов ќе ги постави во новото издание на “Во центар”, кое ќе се емитува на 4. март (недела) во 21.45 часот на Алфа телевизија. Ова и многу повеќе ги очекува гледачите на Алфа во уште една, нова емисија со Васко Ефтов.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Претседателска дебата на Сител – Стево и Гога соочени со граѓаните

Денеска (14 април) со почеток во 16.30 часот ќе се емитува нова претседателска дебата, овојпат …