Почетна / Забава / Шопинг со 80 % попуст утре во P..S..Fashion

Шопинг со 80 % попуст утре во P..S..Fashion

 

Секоја припадничка на понежниот пол која сака да ја потврди својата женска снаодливост, утре ќе има можност да го направи тоа во П.С Фешн на првиот кат во Скопје Сити Мол. За дамите со голема пасија за шопинг, модниот бренд подготвува 80% попуст на се што ќе биде изложено во П.С, а попуст ќе има неколкукратно само во одредени 15 минути од денот.

 

 

Настанот ќе започне во 12 часот со забава со ДЈ од Сити Радио, а на уникатен начин ќе биде најавен почетокот на 15-минутниот шопинг по најниски цени во Македонија.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Деветто издание на прилепскиот Џез фестивал на 27, 28 и 29 август

Во организација на здружението за субкултура ПП ЏЕЗ ФЕСТИВАЛ, на 27,28 и 29 август 2020г, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!