Почетна / Телевизија / Погледнете кого поздрави натпреварувачката од „Среќни луѓе“

Погледнете кого поздрави натпреварувачката од „Среќни луѓе“

 

Хм… и ние сме зачудени

 

 

“Среќни луѓе” од самото појавување привлече големо внимание кај гледачите и интернет корисниците, не само поради целиот концепт на шоуто, туку особено поради разните бисери кои излегуваат од страна на натпреварувачите. Па така, на прашањето на Драган до натпреварувачката “Кого ќе поздравите?”, нејзиниот одговор е следен :

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Патуваме сонуваме“ со Аурора секој викенд на ТВ 24

Нова сезона на “Патуваме сонуваме” со Аурора Турс на ТВ 24. Патуваме, сонуваме со Аурора …