Почетна / Забава / ФОТО (18+) : Орландо Блум потполно гол на одмор во Сардинија

ФОТО (18+) : Орландо Блум потполно гол на одмор во Сардинија

 

Нецензурирани фотографии од Орландо Блум

 

 

Најновите фотографии од актерот Орландо Блум, кој својот одмор го помина на Сардинија, Италија ги преплавија светските интернет портали.

 

 

39 годишниот актер беше во друштво на својата девојка, поп ѕвездата Кети Пери со која се забавува од јануари годинава.

 

 

Освен 18+ фотките кои ги направија папараците, тие открија и еден многу важен детал – Орландо и Кети уживаат во својата врска и не им е воопшто грижа за било кој.

 

Во шорцеви и без шорцеви. Во прегратка и сам. Орландо Блум беше фотографиран во секаква варијанта.

 

 

Разгледајте ги следниве фотографии од сексипилниот актер, но не заборавајте – Фотографиите не се наменети за деца помали од 18 години.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!