Почетна / Забава / Саем на Жена, бидете посебни… 07-09.12, 2012

Саем на Жена, бидете посебни… 07-09.12, 2012

 

Бидете дел од годинешниот Саем на Жена од 07. до 09. декември 2012. на Скопски Саем. Прославете го фактот што сте жена – потсетете се зошто е добро да се биде жена… од шминка, здрава храна, мода, стил и забава со вашите пријателки. Ќе бидете инспирирани и мотивирани од содржините на Саем на Жена. Саемот нуди разни перформанси, предавања, информативни работилници, интерактивни штандови каде можете да научите многу за вашите финансии, здравје, убавина, сексуалност и многу повеќе.

Саем на Жена е идеалното место да ги разбудите вашите сетила, да флертувате со модата, да откриете нов жар во вас, да ја откриете вашата забавна природа и да „украдете„ неколку часа посветени само на вас… Вие тоа го заслужувате!

 

 saemnazena.mk

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Петар Грашо со трет концерт со симфониски оркестар во Скопје

Концертите на Петар Грашо предизвикаа огромен интерес кај македонската публика како за никој досега, барањата …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!