Почетна / Живот / Боки 13 уште еднаш покажа колку вреди – портрети за вечна слава

Боки 13 уште еднаш покажа колку вреди – портрети за вечна слава

 

Боки со неверојатен гест :

Портрети за семејствата на трагично загинатите деца кај Смилковското Езеро

 

 

Македонскиот шоумен и најголем хуманитарец во македонскиот шоу биз изненади со уште едно хумано ремек дело. Боки 13, за време на најголемиот христијански празник, оддава голема чест и почит кон нашите деца, убиени кај Смилковското езеро пред точно пет години. Нема што да објаснуваме и дебатираме, доволно е да ги прочитате неговите статуси и да видите за што се работи. Секоја чест, Боки!

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

АЕТМ поддржа отворање на 60 нови е-продавници во Македонија и Албанија

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија – АЕТМ одржа бесплатен едукативен и нетворкинг настан за е-трговија, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!