Почетна / Живот / Се враќаат познатите производи и акции на „Хедис“ маркетите

Се враќаат познатите производи и акции на „Хедис“ маркетите

 

Се сеќавате на Хедис? Повторно на пазарот …

 

Заклучно со 2010 година под брендот ХЕДИС беа здружени вкупно 1267 маркети од цела Македонија. Во периодот до 23.10.2017 повторно се здружија 457, а во тек е вклучување и на стотици други.

Од почетокот на оваа година, ХЕДИС производите по познати ниски цени, преку акции кои ќе бидат рекламирани на најгледаните емисии во постојните телевизии и преку дигиталните медиуми, повторно ќе бидат достапни за потрошувачите.

 


 

 078 29 22 22 е контакт телефонскиот број преку кој сите заинтересирани сопственици на маркети ќе може да се јават и да учествуваат во забрзување на процесот на здружување кон групацијата ХЕДИС.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт под свеќи за прв пат во Македонска Филхармонија

Виртуозот на виолина Марио Хосен и „Профундис“ ја носат „Candlelight“ магијата во Македонија! Илјадници свеќи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!