Почетна / Живот / Видео | Малезијка го тепа своето бебе (16+)

Видео | Малезијка го тепа своето бебе (16+)

 

Оваа 18-годишна мајка од Малезија брутално го тепа своето бебе. Беспомошното бебе постојано плаче, а таа му нанесува удари секогаш кога тоа ќе ја крене главата и ќе се доближи до неа. Нејзиниот пријател некако успеал да ја сними додека го прави тоа, и видеото го предал на полицијата.

Шефот на полицијата потврди дека бебето од снимката има само 10 месеци, а неговата мајка доби 18 месеци затвор за злоупотреба на деца. Погледнете го вознемирувачкото видео, дали сметате дека изречената казна е доволна за вакво чудовиште?

 

 

 

 

Martin M. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Објавена студијата за романите од Венко Андоновски и Стефан Марковски

Објавена студијата „Психофилозофемите во повеќеслојните структури на романите Папокот на светот од Венко Андоновски и …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!