Почетна / Спорт / Смеа и спортски надмудрувања со Слаѓо и Никац во „GG3+“

Смеа и спортски надмудрувања со Слаѓо и Никац во „GG3+“

Маалски спортски надмудрувања, смеење, совети како да (не) се игра кладилница…

Oд овој петок, во емисијата ГГ3+, домаќините Слаѓо и Никац пред камера го коментираат сè она што маалските експерти го коментираат пред кооперација, а друштво им прават познати спортски имиња.

Следете ги овие момци на ФБ страната на GG3+ , затоа што од овој петок повеќе нема да ви биде досадно. Stay tuned!

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фудбалска еуфорија со УЕФА ЕУРО 2024 директно на МРТ 1

Во тек е едномесечна фудбалска еуфорија – Германија УЕФА ЕУРО 2024. Сите натпревари од шампионатот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!