Почетна / Телевизија / Репризи на репризите на „Необјавени приказни“ на националната Алфа

Репризи на репризите на „Необјавени приказни“ на националната Алфа

 

Алфа по којзнае кој пат ги објавува необјавените српски приказни

 

По многупати реприза на оваа емисија, “Необјавени приказни” повторно на националната Алфа. Српските риалити приказни се емитуваат секој работен ден, веднаш по репризите на српските серии “Село гори, баба се чешла” и “Бела лаѓа” во 22 часот.

„Необјавени приказни“ е српска емисија прикажувана на Пинк телевизија која што низ повеќе епизоди дава реконструкција на потресни животни приказни.

“Бидете подготвени дека ќе се случи она на што никогаш не сте помислиле… Бидете подготвени да дознаете нешто што досега никогаш не било објавено…Настаните се вистинити и се направени според вистинските настани кои ги пријавиле гледачите.” – изјави Алфа одамна за време на емитувањето на премиерните емисии.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ Пакет со поддршка до Канал 5 и осуда на говорот на омраза

ТВ Пакет со поддршка за телевизија Канал 5 која последниот период е мета на оркестирано …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!