Почетна / МК Сцена / Познатите со трогателни пораки за загубата на Есма Реџепова

Познатите со трогателни пораки за загубата на Есма Реџепова

 

Весна Бејби за Есма : Ти беше насмеама кралица, со тажно срце

 

 

Смртта за македонската легенда и кралица Есма Реџепова ги трогна сите ова неделно утро. Со неверување веста за нејзината загуба ја дочекаа и нејзините колеги, соработници, луѓе од естрадата. Што пишаа за Есма познатите, прочитајте во продолжение :

 

 

Дани | ТВ Пакет

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова подготвува спот за новата песна од „Макфест“

Пепа Димитрова објави фотографии од снимањето на нејзиниот нов спот. Се работи за видео запис …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!