Почетна / Сапуници / Ѕвездите на „Виорот на судбината“ повторно пред тв камерите

Ѕвездите на „Виорот на судбината“ повторно пред тв камерите

 

Елиф и Караман со нова заедничка фотографија

 

Едни од најпознатите турски ѕвезди, Озџан Дениз и Хатиџе Шенгал повторно заедно пред телевизиски камери. Но, на жал на многумина, актерите нема да работат заедно во нова играна серија, туку Хатиџе отишла на снимањето на филмот “Втора шанса”, кој го снима нејзиниот колега Озџан.

 

 

“Видете кој не’ посети. Мојата ценета пријателка” – напиша актерот на социјалните мрежи, а сликата им се допадна на над 43 илјади лица. Актерите и приватно се блиски пријатели, а гледачите на Сител ги следат во “Во виорот на судбината”, модерна турска новела исполнета со многу љубов, сплетки, тајни и луксуз.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Миран од „Дива“ се враќа во нова урнебесна комедија на Канал 5

“Луда Куќа”, нова семејна комедија на Канал 5 телевизија. Додека ги следите последните епизоди од …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!