Почетна / МК Сцена / Инфо | Продажни места за концертот на најдобриот лајв бенд Продиџи

Инфо | Продажни места за концертот на најдобриот лајв бенд Продиџи

 

Last minute – на овие места набавувате карти за вечер

 

Билети за концертот на The Prodigy на OHRID CALLING 2016 можете да купите на билетарата на СЦ „Билјанини извори“ и на следните продажни места на Купи Карти За Се во Охрид, Струга, Прилеп и Битола:

Продажни места во ОХРИД:

Туристичка Агенција „Вис Пој”
Продажен пулт на Купи Карти За Се- Плоштад Охрид
Туристичка агенција „Atlantis“
Топ Тобако
Топ Маркет Ориент
Top Tobaco 2
ЗЗ-Топ – Мјузикшоп


Продажни места во Струга:

Миса Маркет
Турист Биро Полет

ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРОДАЖНИ МЕСТА ВО ОХРИД:

Зона Гарден- „Сараиште“
Ланџ бар „Објектив“
Ресторан „Острово“- Св. Наум
Плажа „Голден бич“- Парк
ПСХ Мобиле
Кафе бар „Офсајд“
Кафе бар „Фибос“
Кафе бар „Аквариус“
Кафе бар и плажа „Куба либре“
Irish pub „Dublin“
Кафе бар „Ликвид“
Кафе бар „План Б“
Туристичка агенција „Венус травел”

Дополнителни продажни места во Струга:

Фото студио „Мјелма“
Ресторан плажа „Аквариус“
Ресторан плажа „Версус“
Книжарница „Клио“

 

 

Продажни места во Битола:

GLOBUS TRAVEL SERVIS
Бротхерс Тобако
Atlantis Битола
Центро Трејд
Тео Травел ТА
Т.А. Бела Роза 2
ЈК Травел

Продажни места во Прилеп:

Atlantis Прилеп
City Tobacco
Tobako Plus
Бран та

 

 

Не заборавајте, вечерва следува најжешкиот и највозбудливиот настан за ова лето. Охрид повикува, Продиџи во Македонија, сега па којзнае кога пак.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пејачката Симона Поповска со музичка порака „За нова година“

Таа е една од најдобрите женски вокали кај нас, повторно актуелна со нови синглови. После …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!