Почетна / Сапуници / Понеделник и вторник – последни епизоди од „Слушај го срцето“

Понеделник и вторник – последни епизоди од „Слушај го срцето“

Во понеделник (3 октомври) и вторник (4 октомври) во 19.40 часот на програмата на Канал 5 телевизија ќе бидат прикажани последните две епизоди од турската драма “Слушај го срцето”.

Конечна среќа за трите сестри или голема трагедија ќе ги одбележи последните моменти?

Конечна хармонија во домот на главните ликови или разделба каква што никој не очекуваше?

Крај за уште една серија со неповторливиот Џан Јаман, а веќе од среда во истиот термин бидете со Канал 5 затоа што следува нова и интересна драма од вашите омилени продукции.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Време е да паднеме во „Замка“, нова серија на Канал 5

Умут, маркантен и храбар човек, во потрага по правда за своето семејство но и за …

error: Содржината е заштитена!