Почетна / МК Сцена / Јоце Панов ви го подарува својот нов албум

Јоце Панов ви го подарува својот нов албум

 

Jоце Панов го подарува својот втор албум „Огнени печати“ за бесплатно преземање. Пред промоцијата на албумот „Ватрени печати“ наменет за државите од поранешна Југославија, пејачот Јоце Панов го подарува својот македонски албум „Огнени печати“ за бесплатно преземање од неговата веб страница www.jocepanov.com

 

 

Албумот „Огнени печати“ содржи 14 песни меѓу кои и мега популарните Ти пеам песна и Ивана. Албумот беше издаден на 19-ти март годинава од Носталгија Рекордс 001. Покрај албумот кој е достапен за бесплатно преземање, на промотивниот веб-сајт можат да се најдат сите информации за Јоце Панов. Наскоро на веб-сајтот ќе бидат поставени сите настани, интервјуа и гостувања, а фановите ќе можат да се дружат со Јоце преку најсовремените интернет сервиси за комуникација.

 

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На чекор до гига спектаклот – на 1 јули одиме на концерт на Каролина

Најголемиот настан летово е на чекор од нас. 1 јули, Стадион АРМ – мега спектакл …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!