Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Црногорскиот убавец Никола Шоќ

Црногорскиот убавец Никола Шоќ

Овој 26-годишен Црногорец можеби не е омилен меѓу натпреварувачките во шоуто “VIP Survivor”, но сепак за гледачките на истото важи за еден од најзгодните момци во оваа сезона од шоуто. Никола Шоќ е манекен и актер. Тој е најмладиот натпреварувач во оваа сезона од “VIP Survivor”, а припадничките на понежниот пол особено ќе се израдуваат на фактот дека ова згодно момче моментално не е во љубовна врска.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ivana T. | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!