Почетна / Сапуници / Фото | Актерот од „Полна месечина“ се соблече и ги сруши сите табуа

Фото | Актерот од „Полна месечина“ се соблече и ги сруши сите табуа

Џан Јаман, познат за македонските гледачи по улогата на Ферит од викенд драмата на Сител, “Полна месечина” во моментов е актуелен во Турција со неговата најнова серија.

Како што веќе пишувавме, партнерка и во новата серија му е Назли од “Полна месечина”.

Она што е особено впечатливо е што во оваа комедија, актерот буквално ги руши сите табуа и предрасуди кои важеа за турските серии досега.

Во новата серија, Ферит блеска со “совршено извајаното” тело во речиси секоја сцена.

Сето тоа го покажува со жешките сцени, каде е полугол.

Па така, ако досега бевме навикнати на марами и мустаќи во турските продукции, овојпат се снима нешто поразлично и посмело.

Во кревет, под туш, дома, на работа… актерот зрачи со сексипил во секоја сцена.

Девојки, засладете се и уживајте вo фотографиите на згодниот турски актер.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почина незаборавната Шахика, негативката во „Забрането јаболко“

Неверојатен пресврт во најновата епизода од популарната гламурозна драма “Забрането јаболко”. Серијата која постави високи …

error: Содржината е заштитена!