Почетна / ФОТО / Фото | Црна Мачка доби долга банана

Фото | Црна Мачка доби долга банана

 

Најпознатата домашна стриптизета Црна Мачка вчера точно на полноќ во елитниот ресторан Томче Софка од своите фанови добила роденденски подарок, торта сплит банана за нејзиниот роденден. Мачка возбудена и пријатно изненадена со сласт ја изела тортата, пренесе Либертас.

 

 

Згодната стриптизета, големата роденденска фешта ќе ја прави утре во летната дискотека Централ парк привилиџ во парк. Дознаваме дека на забавата по повод роденденот на Мачка ќе присуствуваат многу јавни фаци, а ќе има и големо изненадување на вечерта кое се држи во строга тајност.

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И старото, и новото – две логоа осамнаа на екранот на Алфа

Покрај новото лого кое го користи Алфа по ребрендингот во 2019 година, некогаш во исечоци …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!