Почетна / Сапуници / Фото | Турскиот заводник Тарик од „Златни рани“

Фото | Турскиот заводник Тарик од „Златни рани“


Џенгиз Кошкун или во Македонија популарен како Тарик од турската серија „Златни рани“ што се емитува на Сител телевизија, за кратко време ги освои срцата на припадничките на понежниот пол. Во прилог се фотографии од турскиот актер којшто исто така се занимава и со манекенство.

 

Џенгиз Кошкун или во Македонија популарен како Тарик од турската серија „Златни рани“ што се емитува на Сител телевизија, за кратко време ги освои срцата на припадничките на понежниот пол. Во прилог се фотографии од турскиот актер којшто исто така се занимава и со манекенство.

 

 

{gallery}042013/tarik{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Актерката од „Велвет“ е во врска со овој шпански фудбалер

Ана и Алберто се новиот телевизиски пар кој ги освои гледачите на квалитетната продукција. Љубителите …

error: Содржината е заштитена!