Почетна / ФОТО / Фото | Станија пред десет години и сега

Фото | Станија пред десет години и сега

 

Пред една деценија изгледала слатко и наивно, но денес е прерасната во вистинска секс-бомба која остава без здив. Веќе погодувате, се работи за најпопуларната балканска старлета – Станија Добројевиќ.

 

 

 

 

Роберт Петковски | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!