Почетна / ФОТО / Фото | Младоженец во тренерки на својата свадба

Фото | Младоженец во тренерки на својата свадба

 

Секоја невеста си замислува дека ќе има свадба како од бајките. Таа да биде во раскошен невестински фустан, а младоженецот во убав костим. Но, на оваа свадба откако невестата си го видела младоженецот во тренерки доживеала вистински кошмар.  Сепак, преминала низ тоа и била среќна што се земала со човекот кој го сака.

 

извор: Пулс 24

 

{gallery}062013/trenerki{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Утка“ на веб страната на Сител : Во Косово 14 починати починале?

На 27 ноември во Косово починале 14 лица заболени од Ковид 19. Телевизија Сител ја …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!