Почетна / Забава / Фото | Миа Колучи, вистинска секс бомба!

Фото | Миа Колучи, вистинска секс бомба!

 

Пред десетина години беше реткост да се види девојка во тинејџерски години што изгледа како Луисана Лопилато. Нејзината сексипилност беше впечатлива уште пред да стане полнолетна. Сите знаевме дека во своите дваесетти „Миа Колучи“ ќе биде вистинска секс бомба, и не згрешивме. Зар постои поубава жена од оваа? Уживајте!

 

 

{gallery}062012/mia-ko{/gallery}

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Скопскиот џез фестивал од 14-ти до 17-ти октомври на МРТ 3

Од 14ти до 17ти октомври ќе се одржи Скопскиот џез фестивал. Покрај квалитетната музика, главниот …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!