Почетна / ФОТО / Фото | Бабата на Карло Бос е горда на својот внук

Фото | Бабата на Карло Бос е горда на својот внук

 

Фамилијарна фотографија денеска сподели македонскиот порно актер Карло Бос на својот Фејсбук профил. Баба Раина е горда на своите внуци Карло Бос и Стефан Гром.  ((:

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!