Почетна / Телевизија / Големиот брат / Учесници во „Големиот брат“ голи трчкаа низ куќата

Учесници во „Големиот брат“ голи трчкаа низ куќата

 

Всушност, се работи за постапка на учесниците од претходната сезона на британскиот „Big Brother“, балканските учесници очигледно сеуште не се подготвени да одат толку далеку.

 

 

Имено, станарите во куќата на „Големиот брат“ во Велика Британија покажаа дека не се ниту малку конзервативни, додека потполно голи се забавуваа во куќата. Името на станарот кој ја даде идејата да се соблечат до гола кожа е Марк Хендерсон кој има 28 години, веднаш по него се соблекоа две станарки кој им дадоа храброст да го сторат истото и на сите останати. Влегоа во базенот, па потоа играа „вовче“ за на крај така голи да направат групна „прегратка“.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!