Почетна / Телевизија / Големиот брат / Урош конечно призна дека му се допаѓа Сораја

Урош конечно призна дека му се допаѓа Сораја

 

Денеска во исповедалницата Урош призна дека сака да остане во куќата и оти би му било криво доколку ја напушти, пред се заради тоа што треба да чека цели 4 недели за да види одредени луѓе.

Прашан од Големиот брат на кои мисли, Урош одговори:

„Драгутин, Славко, Сораја и Ивана.
 
Големиот Брат беше упорен па го изнуди овој одговор од Урош:

„Да, вистина е дека ми се допаѓа Сораја и мислам дека би можела да ни се случи љубов, треба време ама сигурен сум дека ќе ни се случи љубов.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!