Почетна / ФОТО / Телохранителот на Зоки Фаци се соблече и позираше

Телохранителот на Зоки Фаци се соблече и позираше

Најчитана вест на ТВ Пакет изминатата седмица дефинитивно беше онаа за телохранителот на новинарот Зоран Василевски, а најзборувана фаца од тогаш па се до денеска е самиот Андреј Крстичевиќ. Благодарение на Зоки Фаци, овој лик денеска во трговскиот центар City Mall не можеше да прошета како нормален човек, бидејќи сите сакаа да се фотографираат со него. Крстичевиќ преку ноќ стана популарен и самиот е свесен за тоа. Поради големата популарност, билдерот се разголи и позираше пред камерата на Бојан Стоилковски. Направени се ексклузивни фотографии коишто наскоро и вие ќе ги погледнете. Во прилог е фотографијата која ја добивме вечерва и е најава за она што следува.

 

 

Најчитана вест на ТВ Пакет изминатата седмица беше онаа за телохранителот на новинарот Зоран Василевски, а најзборувана фаца од тогаш па се до денеска е самиот Андреј Крстичевиќ.

 

Благодарение на Зоки Фаци, овој лик денеска во трговскиот центар City Mall не можеше да прошета како нормален човек, бидејќи сите сакаа да се фотографираат со него. Крстичевиќ преку ноќ стана популарен и свесен е за тоа. На нашиот веб-портал посетителите отворија голема дебата околу тоа кој е и каков е овој човек. Поради големата популарност, билдерот се разголи и позираше пред камерата на Бојан Стоилковски. Направени се ексклузивни фотографии коишто наскоро и вие ќе ги погледнете. Во прилог е фотографијата којашто ја добивме вечерва и е најава за она што следува.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Жешка фотосесија на Спејко пред влегувањето во „Задруга“

Кумановецот Дарко Петковски – Спејко за неколку седмици влегува во регионалното реално шоу “Задруга”. Македонскиот …