Почетна / ФОТО / Султанот Сулејман во многу поинакво издание

Султанот Сулејман во многу поинакво издание

 

Турскиот актер Халит Ергенч сите сме навикнати да го гледаме во стилот на султанот Сулејман, односно во костими од неговото време и со раскошна брада на себе. Во фотографиите во прилог погледнете го Халит во малку поинакво издание.

 

 

 

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!