Почетна / Телевизија / VIP Survivor / Станија го заборави својот градник. Градите на мегдан!

Станија го заборави својот градник. Градите на мегдан!

Дисквалификуваната учесничка во шоуто „VIP Survivor“ повторно успеа да го сврти целото внимание на медиумите кон себе, односно кон своите прекрасни гради. Станија Добројевиќ навива за Ѕвезда против Војводина, тоа е веќе јасно, но уште појасно е дека старлетата на натпреварот во Нови Сад отишла без градник. Уживајте во фотографиите!

 

 

 

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!