Почетна / ФОТО / Снеже Велков ја бапна својата Хонда

Снеже Велков ја бапна својата Хонда

Фоторепортерите на ТВ Пакет денеска пред Сител телевизија забележаа чукнат автомобил, а тој да ти бил на водителката Снеже Велков. Имено, заминувајќи си од телевизијата, вчера популарната водителка добро ја бапнала својата Хонда Прелуд од пречниците на салонот Домус кај Националната Арена „Филип Втори“. Па денес сите ги видовме последиците. Снеже ма, каде ти беа очите?

 

 

Фоторепортерите на ТВ Пакет денеска пред Сител телевизија забележаа чукнат автомобил, а тој да ти бил на Снеже Велков. Имено, заминувајќи си од телевизијата, вчера популарната водителка добро ја бапнала својата Хонда Прелуд од пречниците на салонот Домус кај Националната Арена „Филип Втори“. Па денес сите ги видовме последиците. Снеже ма, каде ти беа очите?

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!