Почетна / Забава / Скандал | Ја забременил ќерката на својата девојка

Скандал | Ја забременил ќерката на својата девојка

 

Водителката на „Прељубници“, 34-годишната Љуба Пантовиќ, на своето момче Александар (32) му испраќа поздрави од реалното шоу „Фарма“, но, не знае дека наскоро ќе стане баба. Додека таа е во ријалити шоу, Александар ја затруднел нејзината 16-годишна ќерка.

„Додека мајката е во ријалити шоу, а таткото во затвор, Александар ја завел двојно помладата ќерка и ја забременил. Иако официјално се забавува со Љуба, тој веќе има семејство. Неговата сопруга исто така е бремена и во август би требало да им се роди четвртото дете, открива извор на српскиот портал „Курир“.

 

Извор: Зазабава

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дали брадата е одраз на машкоста – одговараат јавните личности

Факт е дека брадата и мускулите во голема мера може да го подобрат или нагрдат …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!