Почетна / Серии / 90210 | Кој е новиот секс партнер на Теди?

90210 | Кој е новиот секс партнер на Теди?

 

БЕВЕРЛИ ХИЛС сезона 3 епизода 18
понеделник по Дневник 2 на Сител

 

 

Целото друштво одлучува да замине на одмор во Мексико. Наоми со себе го води Макс, кој пред останатите е претставен како нејзин учител по математика, додека тој всушност е нејзин секс партнер. Двајцата не сакаат нивните пријатели да знаат дека се заедно поради очигледни причини. Теди го сретнува својот стар пријател Трип во кој бил вљубен одамна. Теди на Трип му открива дека е геј, нивната средба во барот завршува со страстен секс во хотелот. Ени и Лијам го запознаваат градот, во меѓувреме Ени е касната од мајмун, па голем дел од одморот го поминува во кревет. Силвер и Адријана во текот на престојот постојано се обидуваат да си наштетат една на друга, сето тоа ќе биде заокружено со тепачка во базенот.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Напнатата британска трилер серија „Лажго” од овој викенд на Сител

Лора е паметна и посветена наставничка, која скоро излегла од една љубовна врска и сега …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!