Почетна / Серии / Серијата „Солзите на мојата ќерка“ пред самиот крај

Серијата „Солзите на мојата ќерка“ пред самиот крај

 

Турската серија „Солзите на мојата ќерка“ која што се емитува во викенд прајмтајмот на Сител телевизија во недела ќе го доживе своето финале. Приказната за Зеинеп и Муса според најавите на Сител ќе заврши со среќен крај. Оваа серија ќе ја замени „Осудени за љубов“ чија прва епизода веќе се емитува на Сител. „Солзите на мојата ќерка“ оствари одлична гледаност во својот период на емитување, прво се емитуваше секој работен ден, а откако заврши летото поради продолжувањето на актуелните серии Сител оваа серија ја смести во викенд термините. Во сабота и недела не пропуштајте ги последните епизоди.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Само на Телма продолжува втората сезона од српскиот хит „Беса“

Втората сезона од популарната мафијашка драма стартува на Телма, веднаш по завршетокот на првата сезона. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!