Почетна / Телевизија / VIP Survivor / На Јелена и пукна филмот, брутално ја претепа Миа!

На Јелена и пукна филмот, брутално ја претепа Миа!

Српската шминкерка Јелена Мачиќ постојано се обидуваше да ги контролира емоциите, но на крај сепак не успеа да ги издржи провокациите на хрватската актерка Миа Беговиќ. Најновите информации велат дека Јелена физички ја нападнала Миа и оти тоа би требало да се емитува на телевизија.

 


“Јелена со денови се обидуваше да ја контролира ситуацијата, но на крајот ги изгуби нервите. Најпрво влезе во вербален судир, а потоа и физички ја нападна Миа”, изјави човек близок на продукцијата и продолжи да раскажува како тие две се расправале.

“Преку глава ми е од тебе, исфрустрирано бабиште. Сега ќе ти покажам каде ти е местото”, викала Јелена Мачиќ, додека Миа и се доближувала кон лицето.

“Ајде баш да видам што можеш”, Миа ја предизвикувала Јелена која потоа тоа се фрлила врз неа и ја грабнала за коса.

Но и актерката не стоела мирно. Таа почнала да ја гребе шминкерката насекаде по телото и се обидувала да се одбрани, додека била брутално тепана и раскрварена. Никој од натпреварувачите не успеал да ги раздели. Продукцијата одлучила да ја казни Јелена поради овој настан, но сите натпреварувачи застанале на нејзина страна.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет


МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Никола Шоќ на детска возраст

Деновиве низ балканските интертнет портали можеше да се види една интересна фотографија од приватниот албум …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!