Почетна / Живот / На ултразвук снимка ја видела покојната свекрва

На ултразвук снимка ја видела покојната свекрва

 

Фамела де Соуза од Бразил е трудна веќе 10 недели, а на ултразвук доживеа вистински шок кога на снимката го виде ликот на покојната свекрва. Неверојатната сличност ја потврди и споредбата на сликата од ултразвукот со сликата од покојната свекрва, а вчудоневиден е и нејзиниот сопруг, кој тврди дека неговата почината мајка сеуште стои зад нив и будно ги чува.

 

 

Појавувањето на свекрвата која „внимава“ на малото бебе прво ја преплашило Фамела, но признава дека ова не е прв пат да го види нејзиниот лик откако починала. Семејството е среќно што таа на некој начин сеуште е со нив.

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тажна вест | Почина Љубисав Иванов – Ѕинго, првиот човек на Силекс

Во 84та година од животот почина Љубисав Иванов – Ѕинго, поранешен претседател на Фудбалскиот Сојуз …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!