Почетна / МК Сцена / Накова рекламира спреј за дунди? Да или не?

Накова рекламира спреј за дунди? Да или не?

 

Манекенката Александра Накова е бесна на насловната страница на утрешен „Вест“ на која е напишано дека рекламирала „спреј за дунди“, јавува Либертас. „Револтирана сум, и се јавив на новинарката и се направив лом. И кажав дека ќе ги тужам доста ми е од нив“ – изјавила Накова. Тврди дека убаво и објаснила на новинарката дека рекламира спреј за интимни делови за мажи и жени производ на „Галафарм“.

“Се шокирав вечерва кога го видов насловот. Утре преку адвокат ќе им стегнам тужба“ – рече револтираната  убава старлета Александра Накова, а пренесе Либертас.

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За Велигден е најубо во Битола со Каролина во Хотел Епинал

Препуштете се на едно вистинско музичко уживање заедно со Битолското чупе ексклузивно во Хотел Епинал. …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!