Почетна / Сапуници / Мир за Балдарови нема!

Мир за Балдарови нема!

 

 

 

Најновата епизода на хит серијата “Љубов и казна” повторно ги заинтригира гледачите и ги почести со шокантен крај. Работите полека почнаа да се средуваат, Јасмин го откри предавникот Исмаил и со тоа Саваш успеа да излезе од затвор, но компликациите повторно се појавија, семејството на Саваш Балдар никако да здивне од проблеми. Овојпат мајка Шахнур ги шокираше гледачите со она што му го кажа на својот починат сопруг, а тоа е дека наскоро ќе заминела кај него! Која е болеста што ќе го уништи овој лик дознаваме веќе во следната епизода.

 

 

 

Chris | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите на „Женски рај“ зачудени – ТВ 24 и по втор пат ја укина серијата

ТВ 24 од денес нема да ја емитува италијанската сапунска драма “Женски рај” во 21 …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!