Почетна / ФОТО / Мелита Ракичевиќ се испружи на спортски лотус

Мелита Ракичевиќ се испружи на спортски лотус

 

Телевизиската водителка Мелита Ракичевиќ објави фотографии од својата нова фотосесија за која се погрижи фотографот Дарио Јанковиќ. Водителката носи креација на Елена Лука, а фотографиите дополнително ги разубави спортскиот лотус.

 

 

{gallery}112012/melitka{/gallery}

 

 

 

Ивана Таневска | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!