Почетна / МК Сцена / Катерина Стојановска раскина со својот дечко

Катерина Стојановска раскина со својот дечко

 

Млада, згодна и атрактивна, таа е единствената Катерина Стојановска на која ниедно машко не останува рамнодушно. Оваа прекрасна девојка се повлече од јавноста, а својата професионална кариера ја стави на пауза со цел да му се посвети на сега веќе бившиот дечко, Мартин Блашкоски.


Десетици спотови, фотосесии и интервјуа остави Катерина зад себе, посветувајќи се на љубовта која заврши скандалозно. Интересот за оваа прекрасна девојка сеуште расте, па понуди добива од сите страни. На својот Фејсбук профил најави нова фотосесија и нови ангажмани, останува да видиме како тоа ќе изгледа.

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Ремек дело – Андријана Јаневска со балада за починатата мајка

Објавена кон крајот на декември, но почекавме малку за да ги собереме емоциите и да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!