Почетна / Сапуници / „Ифет“ доби викенд издание. Ќе се емитува и во сабота.

„Ифет“ доби викенд издание. Ќе се емитува и во сабота.

 

Турската хит серија „Ифет“ оваа недела ќе се емитува и како викенд издание. Нова епизода од серијата е најавена во сабота, а исто така се најавува и стартот на новата турска серија „Девојката која ја сакав“ истата вечер веднаш по „Ифет“.

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Почина незаборавната Шахика, негативката во „Забрането јаболко“

Неверојатен пресврт во најновата епизода од популарната гламурозна драма “Забрането јаболко”. Серијата која постави високи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!