Почетна / ФОТО / Зоки Фаци и бутна јазик на Александра Накова

Зоки Фаци и бутна јазик на Александра Накова

Гостите на клубот „Ванила“ вчеравечер беа сведоци на забава до бесвест. Повеќе селебрити фаци собрани на едно место, караокето на Ненад, и големата количина испиен алкохол го сторија своето.

 

Гостите во клубот „Ванила“ вчеравечер беа сведоци на забава до бесвест. Повеќе селебрити фаци собрани на едно место, караокето на Ненад, и големата количина испиен алкохол го сторија своето.

Според фотографиите што денеска испливаа на Фејсбук, Зоки Фаци бил главна ѕверка на вечерта. Откако ја смувал Александра Накова, и „излапал“ еден куп девојки, следувале солзи на рамото на мистерот Ивица Симоновски. Во прилог се фотографиите од вчерашната забава во клубот „Ванила“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!