Почетна / Телевизија / Зоки Фаци е новиот уредник на „Бекстејџ“?

Зоки Фаци е новиот уредник на „Бекстејџ“?

 

Новинарот Зоран Василевски денеска околу 11:00 часот е виден во Сител телевизија, а за кратко време на неговиот Фејсбук профил се појави и фотографија прикачена директно од редакцијата на „Бекстејџ“. На фотографијата, покрај Зоки го гледаме и Александар Блажевски, главниот и одговорен уредник на магазинот. По социјалните мрежи веднаш се раширија гласини дека Зоки Фаци е новиот уредник на „Бекстејџ“.

 

Па од тука доаѓа прашањето дали Бекстејџовци ќе продолжат да ја изненадуваат публиката со промените во нивната емисија, дали по новиот водител ќе следува и нов уредник на емисијата?

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!