Почетна / Телевизија / Зоки Фаци е новиот уредник на „Бекстејџ“?

Зоки Фаци е новиот уредник на „Бекстејџ“?

 

Новинарот Зоран Василевски денеска околу 11:00 часот е виден во Сител телевизија, а за кратко време на неговиот Фејсбук профил се појави и фотографија прикачена директно од редакцијата на „Бекстејџ“. На фотографијата, покрај Зоки го гледаме и Александар Блажевски, главниот и одговорен уредник на магазинот. По социјалните мрежи веднаш се раширија гласини дека Зоки Фаци е новиот уредник на „Бекстејџ“.

 

Па од тука доаѓа прашањето дали Бекстејџовци ќе продолжат да ја изненадуваат публиката со промените во нивната емисија, дали по новиот водител ќе следува и нов уредник на емисијата?

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | ТВ 24 – девет години успешна ТВ приказна и постојан раст

Почна како 24 Вести во скромни услови со амбициозен тим. 9 години потоа, Телевизија 24 …

error: Содржината е заштитена!