Почетна / Забава / „Земи го во раце“ – нов хит на социјалните мрежи

„Земи го во раце“ – нов хит на социјалните мрежи

 

Земи го во раце!?

 

 

Секој коментар би бил непотребен. Нова песна од типот на „Раке пуке раке шлаке“ се споделува по социјалните мрежи со единствена причина – сеир. Името на песната е „Земи го во раце“. Видеото е во прилог.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Средба на Бобан Милошески и градоначалничката Кариќ во Сараево

Во Сараево, сопственикот на Авалон Продукција, Бобан Милошески, имаше средба со градоначалничката Бенјамина Кариќ. На …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!