Почетна / Мода / За жените што ја сакаат модата

За жените што ја сакаат модата

 

Вистинско место за сите оние што ја сакаат и ја следат модата. Нарачките се вршат по електронски пат, односно во инбокс на Фејсбук страницата „Сакам мода“. Потребни податоци при нарачка се обем на гради, струк, обем на колкови и висина. Плаќањето се врши при достава на парчето облека. Повеќе информации ќе пронајдете на страницата.

 

Вистинско место за сите оние што ја сакаат и ја следат модата. Нарачките се вршат по електронски пат, односно во инбокс на Фејсбук страницата „Сакам мода“. Потребни податоци при нарачка се обем на гради, струк, обем на колкови и висина. Плаќањето се врши при достава на парчето облека. Повеќе информации ќе пронајдете на страницата.

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

30 години јубилеј – Академија и студио „Леонтиќ”

30 години да опстоиш во овие турбулентни времиња е успех, но 30 години да умееш …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!