Почетна / Забава / Женска верзија на Чак Норис во стара шпанска серија

Женска верзија на Чак Норис во стара шпанска серија

 

Се работи за драматична сцена од стара мексиканска теленовела чие име е „Maria la del Barrio“, главната улога во оваа приказна ја толкува познатата актерка и пејачка Талија, но погледнете го начинот на кој глуми негативниот лик во серијата, Сораја.

 

 

Таа практично ги истепа сите и никој не успеа да се соочи со неа, во текот на четирите минути колку што трае сцената, во собата се собираат се повеќе и повеќе ликови кои служат само како публика на случувањето.

 

 

Очајна глума и смешно сценарио во, верувале или не, една од најпродаваните мексикански теленовели на светско ниво. Погледнете што се може да направи еден лик во стара шпанска серија за четири минути.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Лејди Гага и Ариана Гранда со нова заедничка песна „Rain on me“

Промовирана е „Rain On Me“, заедно со видео запис, новата дуетска песна и прва соработка …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!