Почетна / Забава / Женска верзија на Чак Норис во стара шпанска серија

Женска верзија на Чак Норис во стара шпанска серија

 

Се работи за драматична сцена од стара мексиканска теленовела чие име е „Maria la del Barrio“, главната улога во оваа приказна ја толкува познатата актерка и пејачка Талија, но погледнете го начинот на кој глуми негативниот лик во серијата, Сораја.

 

 

Таа практично ги истепа сите и никој не успеа да се соочи со неа, во текот на четирите минути колку што трае сцената, во собата се собираат се повеќе и повеќе ликови кои служат само како публика на случувањето.

 

 

Очајна глума и смешно сценарио во, верувале или не, една од најпродаваните мексикански теленовели на светско ниво. Погледнете што се може да направи еден лик во стара шпанска серија за четири минути.

 

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Композиција од Дарија Андовска на над 35 радио-станици во целиот свет

На 13.10.2021 во 20ч во Биоскоп Балкан во Белград, во рамките на 67-то издание на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!