Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Девојка на денот | Криста

Девојка на денот | Криста

 

КРИСТА

 

 

{gallery}042013/krista{/gallery}

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот | Сузана Спасовска како Мадона и Лејди Гага ?

Малку ретро за освежување на едни дамнешни времиња. Времиња во кои ја имавме македонската Мадона… …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!