Почетна / Телевизија / Големиот брат / Големиот брат | „Проста простакушо“ избачена си!

Големиот брат | „Проста простакушо“ избачена си!

 

На вчерашното исфрлување од куќата на „Големиот брат“ на Синди и беше отворена вратата за излез. На социјалните мрежи никогаш претходно не се изразило толкаво задоволство од толкава толпа на луѓе поради исфрлувањето на еден станар или како што велат, „сељачизмот од куќата“.

 

 

Самонаречената ѕвезда Ивана Стаменковиќ во текот на шоуто ја навреди метрополата на Македонија, а со тоа самата си го забрани влезот во истата. Забраната за Синди во Скопје не е законски одредена, но кутрата провинцијалка сигурно нема да се осуди повторно да влезе во еден град од каде што може да излезе сериозно повредена.

Со исфрлувањето на Србинката од куќата, телевизиските канали можеби повеќе нема да имаат потреба програмата да ја категоризираат за деца под 12 години со страв дека Синди ќе се појави без очила за сонце. Не за друго, премногу е убава де…

Запаметени реплики од Синди: Проста простакушо x 457

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Какви навреди упати Стефани до гласачите од Македонија?

  Стефани : Тие деца што ги тренираш, тие дебили кои гласаат за тебе   …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!